صفحه اول چرا خدمات ما؟

چرا خدمات ما؟

مدیر بخش خاورمیانه موسسه ما آقای سیامک صالحپور ( ICCRC# R418311 & MICC# 11224)  جزء مشاورین ثبت شده (IC ) در انجمن مشاورین مهاجرت کانادا ( ICCRC )  و اداره مهاجرت کبک (MICC) میباشد. وی شخصا کلیه پرونده های موکلان را سرپرستی و نظارت می کند و این اطمینان را میدهد که شما مشاور حرفه ای وخدمات با کیفیتی را دریافت خواهید نمود.

قانون کانادا از مشاورین مهاجرت ثبت شده خواسته است که از قوانین احلاقی و سایر ملزومات پیروی کند. این ملزومات عبارتند از :

  • از مشاورین مهاجرتی ثبت شده خواسته شده است در دوره های تحصیلات عالی قوانین مهاجرت شرکت کنند و امتحانات در نظر گرفته شده توسط (ICCRC ) را قبل از اینکه نامشان ثبت شود پاس کنند. این مسئله بیانگر این است که شما با مشاور حرفه ای دوره دیده که دارای دانش قوانین مهاجرت کانادا است در ارتبا ط هسیتد.
  • از مشاورین مهاجرتی ثبت شده خواسته شده است که دانش خود را با حضور در دوره های حرفه ای مداوم هر ساله به روز کنند و از آنها خواسته شده است که مجموعه ای از عملکرد –قوانین مهاجرتی و اطلاعات مربوطه را جمع آوری کنند . آنها به دفترچه راهنمای CIC دسترسی دارند که افسران اداره مهاجرت در تصمیم گیری از آن استفاده می کنند و این مورد بیا نگر این است که شما همواره با مشاوره درست و به روز در ارتیا ط هستید.
  • موکلانی که از خدمات ارائه شده توسط IC راضی نیستند میتوانید به دنبال راه حل در ICCRC باشند و این مسئله نیز بیانگر این مورد است که شما همواره با مشاوره حرفه ای و خدمات با کیفیت با بالاترین استاندارد در ارتباط هستید.

پروسه مهاجرت از تاریخ امضای قرارداد نهایی در اداره مهاجرت کانادا ماهها به طول می انجامد

طی این دوره - مشاور مهاجرت شما روی پرونده شما کار می کند تا شما اطمینان یابید که تمام مدارک مورد نیاز شما از هر لحاط تکمیل و چک شده است و بلافاصله تحویل داده میشود. مهم است مشاوری را انتخاب کنید که به وی اطمینان دارید و در خصوص پرونده تان به طور مرتب با شما ارتباط دارد.

برخلاف بعضی از آژانسها مهاجرتی ما یک ارزیابی رایگان و مشاوره اولیه بدون ایجاد هیچ گونه تعهدی برای شما جهت انعقاد قرارداد در اختیار شما قرار میدهیم . یک مشاور مهاجرت خبره شخصا پرونده را ارزیابی می کند و بر خلاف بسیاری از ارزیابهای آنلاین -نتایج توسط کامپیوتر ارزیابی نمی شود.

ما تنها پرونده هایی را می پذیریم که احتمال موفقعیت در آنها با لاست . با تجربه و دانش گسترده ای ما از قوانین مهاجرت به کانادا داریم میتوانیم مشاوره درستی به شما ارائه دهیم و پرونده شما را در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه برسانیم .

نه تنها ما می توانیم در اخذ ویزا به شما کمک کنیم بلکه خدمات اضا فه تری مانند خدمات قبل از پرواز – یافتن منزل – شغل – مدرسه برای فرزند تان به شما ارائه میدهیم و به شما اطمینان می بخشیمم که نقل و مکان به خانه جدید تان یک تجربه آسان و دلپذیری است.

ما تلاش می کنیم بهترین خدمات ذیل را به شما ارائه دهیم :

  • جواب صحیح به تمام درخواست ها یتان ظرف 24 ساعت .
  • ارائه تلفن نامحدود و ساپورت ایمیلی در ارتباط به درخواست تان
  • ارائه اطلاعات به روز در خصوص درخواست ویزایتان به طور مرتب
  • ارائه اطلاعات به روز در خصوص آخرین تغییرات در ارزیابی مهارت های و قوانین مهاجرت که ممکن است روی پرونده تان اثر بگذارد و به دنبال آن ارائه مشاوره به شما
  • ذخیره وقت و پول تان

حال سفر خود را آغاز کنید!

 

Share