مهاجرت به کانادا معمولی‌ تخصصی و حرفه ای دولت فدرال

نيروی کار فنی و حرفه ای دولت فدرال کانادا - FSTC - فهرست جديد مشاغل فدرال ۲۰۱٣

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

نيروی کار فنی و حرفه ای دولت فدرال کانادا - فهرست جديد مشاغل فدرال ۲۰۱٣لیست عناوین شغلی جهت مهاجرت از طریق برنامه جدید نیروی فنی و حرفه ای فدرال  - FSTC -  در وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا منتشر شد. این لیست شامل ٤٣ گروه شغلی بوده و اداره مهاجرت کانادا از ژانویه  ٢٠١٣ شروع به پذیرش پرونده های متقاضیان خواهد نمود.

Share

​برنامه جدید مهاجرتی کانادا​ ۲۰۱۵ ​- سیستم پذیرش سریع​ ​Express Entry

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

​برنامه جدید مهاجرتی کانادا​ ۲۰۱۵ ​- سیستم پذیرش سریع​ ​Express Entry به دنبال انتشار بولتن اداره مهاجرت و شهروندی کانادا, از اول ژانویه 2015   اداره مهاجرت و شهروندی کانادا مهاجرین اقتصادی را بر اساس مهارتها و تجربیاتشان با استفاده از روش سیستم Express Entry انتخاب خواهد کرد. کسانی که یک پیشنهاد کاری معتبر دارند و یا از طریق یک از استانهای کانادا انتخاب شده اند قبل از بقیه افراد مورد قبول قرار میگیرند.  

Share

جزییات تغییرات پیشنهادی سیستم امتیاز بندی در نحوه ارزشیابی نیروی متخصص فدرال برای سال ۲۰۱۳ اعلام شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

جزییات تغییرات پیشنهادی سیستم امتیاز بندی در نحوه ارزشیابی نیروی متخصص فدرال برای سال ۲۰۱۳

  جزییات تغییرات پیشنهادی وزارت مهاجرت کانادا در ارتباط با مقررات سیستم امتیاز بندی در نحوه ارزشیابی متقاضیان  مهاجرت از طریق نیروی متخصص فدرال در وبسایت روزنامه رسمی کانادا منتشر شد. این مقررات بعد از طی مراحل قانونی از ژانویه ۲۰۱۳ قابل اجرا خواهد بود. 

به طور خاص، این تغییرات در سیستم امتیاز سنجی نیروی متخصص فدرال اعمال خواهد گردید. تغییرات پیشنهادی وزارت مهاجرت کانادا شامل شاخصها و معیارهای انتخابی (تحصیلات، سن، تجربه شغلی‌، مهارت زبان، انطباق پذیری)  بخشنامه سال ۲۰۰۲ نمیباشد.  این تغییرات شامل تعداد امتیازات اختصاص یافته برای هر کدام از این شاخصها و معیارهای انتخابی و همینطور نحوه ارزیابی و سنجش میزان تواناییهای افراد متقاضی در رسته نیروی متخصص فدرال میباشد. 

موارد پیشنهادی زیر، تغیرات عمده در نحوه امتیاز بندی و  ارزشیابی نیروی متخصص فدرال میباشد: 

Share

استرداد تمام درخواست های مهاجرت که قبل از ۲۷ فوریه ۲۰۰۸ تسلیم شده اند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

حذف پرونده‌های نیروی متخصص فدرال قبل از ۲۰۰۸

 دولت کانادا اعلام کرد تمام درخواست های مهاجرت (در گروه نیروی متخصص فدرال متقاضی مهاجرت) که قبل از ۲۷ فوریه ۲۰۰۸ تسلیم شده اند را به همراه مبلغ پرداخت شده به هنگام ارسال درخواست مهاجرت به این متقاضیان مسترد میکند. بر اساس این خبر، در مجموع ۳۰۰ هزار تقاضای مهاجرت مسترد خواهد شد و دولت در کل مبلغ ۱۳۰ میلیون دلار را به این متقاضیان مهاجرت بر میگرداند. ۱۶۰ هزار تقاضای مهاجرت که بعد از ۲۷ فوریه ۲۰۰۸ تحویل اداره مهاجرت شده اند در نوبت بررسی پرونده باقی خواهند ماند .

Share

نيروی کار تخصصی دولت فدرال کانادا - فهرست جديد مشاغل فدرال ۲۰۱۱

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

نيروی کار ماهر دولت فدرال - فهرست جديد

اطلاعیه جدید وزیر مهاجرت کانادا جهت به روز رسانی دستورالعمل اعلامی سال گذشته وزارت مهاجرت درباره فهرست مشاغل تخصصی فدرال در روز ۲۴ جون ۲۰۱۱ انتشار یافت.  طبق این اطلاعیه در فاصله زمانی  اول جولای ۲۰۱۰ تا پایان جون ۲۰۱۱ هیچگونه تغییری در لیست مشاغل داده نشده و هیچ عنوان شغلی اضافه و یا حذف نشده است. به موجب این اطلاعیه کسانی که به عنوان نیروی کار ماهر تقاضای مهاجرت به کانادا را مطرح می کنند بایستی دارای حداقل یک سال سابقه کار در یکی از 29 گروه مشاغل زیر باشند. 

Share

صفحه 1 از 2